| ingerash_3423 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i spun. ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| AnnY98 a răspuns:

Pai e u zic sa ii spui direct ori pe mess ori in fata.asa e cel mai simplutongue... daca zice da e foarte bine, daca zice nu e bine si asa ca ori cum Mai sunt baieti Muuuuuuuuultiiiiiiiiiiihappy. incearca sa ii zici toate sentimentele tale.descarcate laughing de ele si zi fara sa fi speriatawinking
De ex:mie mi-a placut de un baiat si i-am scris pe mess ce simt si raspunsul a fost afirmativhappybig grin daca ai incredere in tine o sa ai parte de rasp afirmativahappy FUNDITA?

7 răspunsuri:
| Comoaracasei a răspuns:

Nu te supara, dar intrebarea ta e mult prea sumara.
Cantarind doar strict intrebarea, raspunsul ar fi: Spune-i direct! - e mai bine decat sa stai si sa te chinui in desiguranta.

| RzC_2505 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui, da-te pe langa el fa-i un avans ceva, daca ii place de tine iti va raspundewinking esti fata foloseste-ti toate trucurile din carte laughing tongue succes

| Bogdana a răspuns:

De multe ori m-am lasat condusa de sentimente si am zis ce simt. Dar din pacate rezultatul faptei mele a fost mereu negativ si nu pentru ca acel baiat nu m-ar fi placut ci pentru ca "m-a obtinut" mult prea usor.Baietilor le place sa lupte pentru o fata sa o "vaneze" asa daca ii cade in brate ce rost mai are? Plus ca daca ii vei spune te va considera inferioara lui.Mai bine lasa totul de la sine si fii tu sigura ca daca el este sa fie iubitul tau va fi chiar daca nu ii spui. Daca te place iti va spune sau va da de inteles prin apropouri ceva sau de genul.Pana atunci tu fii sigura pe tine si putin inaccesibila :->, ca sa te "vaneze". BAFTA!happy

| GoguSteriade a răspuns:

Orice ar fi, nu ii scrie, ca poate nu mai ai deloc sanse dupa. Vorbeste-i.

Alcoolul face minuni in legatura cu timiditatea.

| AlinPlaya a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te invetze limba romana. "I-mi" vai de capu tau
Ave!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invital la o cafea si atunci spune-i

| doubleb a răspuns:

SpRstR ai dreptate cu alcolullaughing dar nu mult sa ajungi in comalaughing