| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un tip si ne-am intalnit de cateva ori in oras si neam salutat dar nimic mai mult, insa am vorbit cu el pe mess de mai multe ori si stiu cateva lucruri despre el. imi place de el doarc el cred ca are o prietena, si nu vreau sa ma bag intre ei dar imi place ffff mult de el si cum sai zis asta? sau cum sa ma bag in seama cand e prezent si el?

Răspuns Câştigător
| ToxicGirl a răspuns:

Pai in primul rand ai putea incerca sa fiti prieteni foarte buni si sa ajungeti sa fiti mai apropiati...si dupa cine stie. poate o sa ajunga sa se infiripe o poveste de dragoste :X

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cred ca poti sa ii spui ca il placi pe mess
e cel mai usor fiindca fata in fata o sa iti fie ff greu

| Nairam17 a răspuns:

Eu sunt baiat, aceeasi problema o am si eu, fata e cu altul, suntem prieteni buni si atat, o cunosc de cativa ani buni, cand eram mai mici ne-am sarutat de cateva ori dar nu cred ca a fost ceva serios. straight face

| geany_6563 a răspuns:

De unde esti