| Marya_7001 a întrebat:

Imi place f mult de un baiat si lui de mine, dar problema este ca vorbim lucrurile astea doar pe mess, prin mesaje si nu fata in fata. cand suntem fata in fata vorbim ca 2 prieteni normali intre care nu este nimic( avem acelasi cerc de prieteni). imi spune ca ma iubeste si ca ar vrea sa fim impreuna, dar nu inteleg de ce nu face pasullaughing. nu stiu ce sa cred/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci tu primul pas, sau macar "forteaza-l" sa faca primul pas. Uite o sugestie ar fi ( ca tot s-a mai incalzit) sa ii propui sa iesiti in parc, si incepe si tu o un gadilat, cu o gluma, apoi puteti sa va odihniti pe banca si sa deschideti Subiectul mult asteptat :p si din joaca in joaca treceti si la fapte seriose tongue. Succes

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| buburuza_4437 a răspuns:

Fa tu prima pasu.

| erAss a răspuns:

E rusinoshappyasta se intampla o stiu din prima experienta...happype mess nu stiu esti mai voinic dar fata in fata esti timid...