| Alice3939 a întrebat:

Imi place mult de un baiat cu care ma inteleg chiar foste bine. Este dragut si atent cu mine mereu. A avut mereu grija de mine chiar daca nu era acolo se gandea la mine si ma suna tot timpul si imi lasa mesaje pe mess si le spunea prietenilor lui despre mine mereu. O fata din anturajul lui mi-a zis ca mereu vorbeste despre mine si cat de mult ma iubeste si ca spune mereu ca sunt fata visurilor ei. Am vorbit si cu una din surorile lui care mi-a spus ca si ei ia povestit despre mine si ca se vede pe fata lui dragostea. Poate ca nu este cel mai frumos baiat din lume dar este destul de dragut si daca ma inteleg cu el cred ca este okhappy. Singura noastra problema este distanta. Din cauza banilor parintzi lui s-au mutat in New York si au luat si copii dupa ei. Imi este foarte dor de el cateodata cand nu intra pe mess si nu avem cum sa vorbim. Imi tot zice ca ma iubeste si ca nu vrea alta fata. Si ma intreaba mereu daca il astept sa se intoarca in tara ca data viitoare ori ramane aici ori mi-a promis ca ma ia cu el. Totusi ma doare inima cand ma gandesc ca as dori cateodata sa vb cu el si stiu ca nu e langa mine...crying Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Carla99 a răspuns:

Din cauza distantei mari nu veti putea fi impreuna si tu pana la urma nu o sa poti sa il mai astepti pentru. ca ai nevoie de un baiat care sa aiba grija de tine aici in Romania ...Parerea mea este sa iti cauti pe altu` pentru. ca atunci cand vine este schimbat si nu te vei mai putea indragosti de el.Asa ca trebuie sa il iei usor si sa iti gasesti pe altu`.
Succes in continuare si ai grija ce faci cu el big grin
Te pup:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| matterwhat a răspuns:

Daca el s-a mutat in New York, eu o sa ma mut in Honolulu sau in Hollywood, California! Amin!

| deea_7270 a răspuns:

Asteapta! suferi dar viitorul tau va fi frumos!