| slrs a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega nu am habar daca ma place ea imi vorbeste ca orice colega daca incep eu conversatia. Dati-mi idei ce trebuie sa fac sa fie atrasa de mine si ce sa vorbesc cu ea va rog eu.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Trebuie sa vb pe privat -Trimite-mi id tau ca e mai mult de vb laughing.

| suMRed34 a răspuns:

Glumeste cu ea, fa-o sa rada, comporta-te frumos, cunoaste-o inainte si de abia dupa aia poti emite pretentii sa o atragi.

| 69dacăvrei a răspuns:

"Dati-mi idei ce trebuie sa fac sa fie atrasa de mine.".
Poti sa te pui si-n cur si-n cap, daca nu e sa se indragosteasca de tine, nu ai ce face. Anyway, cere-i id`ul, mai vorbiti, iesiti la un suc ceva. Si poate asa se indragosteste de felul tau de a fii.
Bafta ^^.

| daniellllaaaa a răspuns:

Ca sa fie atrasa de tine trebuie sa ii "spui" oarecum ca o placi printr.o privire cu subinteles si sa ii zambesti discret. Cand vorbesti cu ea discuta lucruri care sti ca ii plac : sa comentezi un film de care i.a placut, sa o rogi sa.ti trimita melodia ei preferata, etc. Ajut.o de fiecare data cand are nevoie! Succes!winking :* ^-^