| KostyCool a întrebat:

Imi place mult de o fata si sunt cu ea, dar la scoala ma ignora si nu ma baga in seama, iar dupa ore vorbeste mereu cu mine si rade? Eu ce sa cred din asta :ma place sau nu ma place? Funda+VOT!

Răspuns Câştigător
| PinkDea a răspuns:

Te place dar ea poate ca vrea sa stea si colegele/colegii ei...dai putin spatiu, nu fi egoit happy

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cel mai bine ar fi s-o intrebi pe ea.
Desi eu cred ca nu vrea sa dea motiv de barfa colegilor vostri.
Tu, intreab-o!

| DragonRO a răspuns:

La fata e rusine cu tine la scola sau pote nu pote de colegi si friend, Dar dupa ore se schimba radica finca esti numai u cu ea. NUcred ca va fi o relatie intre voi,, Dar totus fata pote te iubeste dar la scoala ar vrea sa fiti la stadiul de amici laughing

| geografie a răspuns:

Depinde s-a pus cu tine sa isi bata joc sau ii e rusine de tine si nu vrea sa se faca de ras laughing

| anamaria772 a răspuns:

Este posibil ca ea sa nu vrea ca, colegii ei sa afle ca vorbeste cu tine.Te`ai gandit la treaba asta?

| Alex_4353 a răspuns:

Pai e simpu
ea nu verea sa fie vazuta cu tine la scoalawinking
fundabig grin