| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata se baga sa in seama cu mine, vorbeste mereu cu mine si alte chesti ar insemna ca ma place? DAU FUNDA! big grin

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula. Poate ii place doar sa aiba o conversatie cu tine.

| Adry05 a răspuns:

Depinde de ea in general. Poate te considera doar un prieten foarte bun, depinde si cum vorbeste cu tine.

| Woodenpints91 a răspuns:

Înseamnă că are nevoie de ceva de la tine.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Daca iti si zambeste, daca te ia in brate, te pupa pe obraz de cate ori va vedeti, daca e foarte apropata si lipiscioasa cu tine, daca se inroseste cand o privesti sau cand vorbeste cu tine, atunc inseamna ca et place. daca nu, e posibil s avada in tine un foarte bun si apropat prieten, sa ii placa sa poarte o conversatie cu tine, sa aiba incredere in tine ca tu nu o barfesti si ca iti poate spune orice, s ate considere un baiat inteligent, care oricand ii poate da un sfat bun sau ii poate sugera o solutie la o problema is cu care are ce vorbi, dupa cum ar face si cu o alta fata. Tu stii cel mai bine care sunt gesturile ei fata de tine, mimca fetei in timp ce vorbiti, felul in care te privste, subiectele pe care le abordeaza etc

| pisicutzamik a răspuns:

Da,sau poate ca vrea sa fiti cei mai buni prieteni, cel mai bine ar fi sa o intrebi big grin

| Fulbaster a răspuns:

Cred ca asta inseamna ca doar e draguta.

| Catalina1243 a răspuns:

Da.Daca iti arunca priviri, iti zambeste si se uita dupa tine cand nu esti langa ea inseamna ca te place.

| DaDyva1992 a răspuns:

Poate ca face asta pentru ca vrea sa fie o buna pietena cu tine poate ia se increde in tine sau chestii de genu...(daca se uita mereu la tine sau se inroseste cand vb cu tine = te place)

| An3ta17 a răspuns:

Intr-un fel da, ar putea sa te placa...

| TakeSloW a răspuns:

Se poate

| sabinaaa28 a răspuns:

Teoretic nu. Eu am o prietena foarte buna si vorbim mereu.

| Miiruuna a răspuns:

Depinde cum se uita la tine, dar da, e posibil sa te placa. Sau vrea doar sa fiti prieteni!
Poti incerca sa vorbesti cu ea si sa o intrebi daca te place, asa vei sti sigur.
Multa bafta!