| enigma012 a întrebat:

Imi place mult un baiat, ce pot sa fac pentru al cuceri? dati va rog citeva sfaturi.

Răspuns Câştigător
| mariposa azul a răspuns:

Anino decit sa ofensezi pe cineva mai bine ai raspunde la intrebare. nimeni aici nu a cerut sfatul tau referitor la gramatica...
Referitor la intrebare...cind il intilnesti zimbestei(asta le pllace baetzilor f.mult.stiu dupa propria experientza)fii sincera cu el.impreetenestete cu prietenii/prietenele. dar in acelasi timp trebuie sa fii o enigma pentru el ca sai apara dorinta de a te descoperi...multa bafta.

4 răspunsuri:
| Anino a răspuns:

rolling on the floor
uite ca ti-au raspuns si la intrebarerolling on the floor
imi primul rand : te bate limba romana
dupa ce inveti sa scrii poti intreba si poate ti se va raspunde la intrebari
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti sa scrii corect. Asta e sfatul meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti sa scrii corect. Asta e sfatul meu happy

| enigma012 explică:

Ca tu scrii mai bine