| Roby14 a întrebat:

Buna,puteti sa-mi dati niste sfaturi pentru a cuceri un baiat?

5 răspunsuri:
| SarosBogdan a răspuns:

Sincer nu ai nevoie mai de nimic, doar sa il privesti, apoi baga zambetul ala criminal. Eu am patit-o si nu puteam sa imi iau privirea de la ea, pentru cateva secunde bune. Merita efortul.winking

| Korb a răspuns:

Parerea mea, zambeste-i, ia-l asa subtil de gat, uitate in ochii lui cand ii vorbesti..pe mine asta m-ar cuceri cel putin..incearca!

| TheMetal a răspuns:

Cel mai depret lucru este zambetul. Incerca sa deschizi un subiect comun cu al lui. muzica, filme (cam astea merg ). Daca il iubesti cu adevarat va intelege singur!

| Beib_Dizzy_1998 a răspuns:

Pentru a cuceri un barbat, trebuie sa fii sincera, zambitoare. aranjata. Sa te placi tu pe tine, si apoii cu siguranta si el te va placea. Incearca sa cauti un subiect comun si sa povestiti, va cunoasteti alea, alea

| AlexandruRadu95 a răspuns:

Pai desigur ca in primul rind fii tu insuti si zimbetul este cel mai important deci zimbeste uitindu-te la el dar asa putin nu tare sau mult un pic asa zimbet scurt cind te vezi cu el incearca sa privesti un pic in sus si da cu ochii cind in jos cind in sus zimbeste scurt si el va intelege imi aduc aminte cind la tabara asa am facut deci asa a functionat daca te priveste in ochi tu zimbeste in jos nu tare in jos asa un pic si incearca sa te inveti un narav cind zimbesti fata in fata cu el incearca sa apleci un pic capul in partea stinga a umarului pe cuvint functioneaza de minune ai sa vezi! daca nu stii cum sa ii atragi atentia gaseste un loc unde sta el si pune mina usor pe git uitindu-te in inainte si usor da din ochisori lente asa deci va functiona! numai un baiat prost nu ar putea sa nu observe astea toate daca e gay etc un baiet normal o sa tina minte toate astea la tine succes pup