| Flooo a întrebat:

Imi place mult un baiat si aveam impresia ca si el ma place, dar de cand a inceput scoala, nu am mai vorbit, nu a mai dat niciun semn de viata.In vacanta ma conducea acasa, vorbeam mult pe mess, sunt multe lucruri, unele marunte, pe care le-a facut, dandu-mi indicii ca ma place. Ce credeti, sa ii spun ca imi place de el cand am ocazia sau sa astept sa faca el primul pas?(e cam timid, dupa mine)

1 răspuns:
| ßiααα a răspuns:

Pai daca a vorbit mult cu tine ar trebui sa ii dai de inteles ca il placi...Si daca ti-a dat de inteles ca te place poate asa e. Incearca-ti norocul`!:*