| robert951 a întrebat:

Imi place o fata dar nu stiu daca si ea ma place . Am citit si alte comentarii , ea rade mereu zambeste mereu in preajma oricui . Acum o luna mi-a zis ca ma place iar dupa cateva zile a inceput sa ma ignore , cand eu i-am zis ca o plac ea a zis ca nu ma place iar de cateva zile sau de cand o cunosc ma cam tachineaza sau ma ignora total cateodata . Ce sa fac ? Oare si ea ma plcae ? Cum imi dai seama ?

Răspuns Câştigător
| Bocanila a răspuns:

Frate am fost in aceeas situatie ca tine acum 2 ani... mi-a placut si mei o fata si am avut aceeas soarta ca tine(acum sunt impreuna cu ea) problema e ca trebuie sa o faci s vina intr-un loc in care sa fiti singuri si sa o intrebid aka vrea sa fiti impreuna. Daca nu poti face acest lucru icnearca sa glumesti in fata ei.

P.s. Fa-ti o schimbare de look

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Câţi ani aveţi? Mie sincer mi se pare, că nici ea nu ştie de fapt ce vrea. Vorbeşte cu ea, serios... dacă nici de data aceasta nu funcţionează, inseamnă că nu merită osteneala.

| Candea a răspuns:

Vrea ca tu sa faci primul pas!

| robert951 explică (pentru Candea):

Si cam ce ar trebui sa fac la primul pas?

| Candea a răspuns (pentru robert951):

Sa o inviti la tine...Sau poate la o cina romantica in oras...

Sa ai aduci flori sau cine stie ce cadou...

daca nu ai plac dulcegariile...atunci spune-i direct ca o placi!
Dar mai intai trebuie sa afli ce-i place si ce nu-i place!

MULTA BAFTA!