| miley155 a întrebat:

Imi place un baiat dar nu stiu daca el ma place.Cum sal intreb daca ma place fara sa afle ca mie imi place de el?

5 răspunsuri:
| Skins97 a răspuns:

Mda. Super intrebarea. Si eu sunt in aceas situatie. Dar u am curaj sa zic ceva. Si mai ales cai place de alta fata!

| PaTTy_3342 a răspuns:

Pune o fata sa intrebe in locul tau rolling eyes

| KatJolie a răspuns:

Pai, intra in vorba cu el si incearca sa ajungi cat mai departe cu el, o sa fie ceva gen:
tu: buna cf?
el: bine, tu?
tu: uite. faceam niste teste pe net;))
el: aa.[sau bla bla ce spune el]
si ii dai si tu un test din asta asa cu pretentii, uite spre exemplu asta: http://www.clopotel.ro/......alnire-425

si dupa il intrebi asa prin absurd:-"
"faci primul pas la o intalnire?:>"
si vezi ce iti spune...si il iei si tu la intrebari prin sondaj.gen.cum tii se pare X sau Y ...pana ajungi si la tine.

:*

bafta.

| Misssy a răspuns:

Uite cel mai bun sfat e sa ii zici u ce ai p inima eu in locul tau i-as zice baiatul meu mie imi cam place de tine acum dac ati place zi-mi si mie ca sa stiu sau dac e pune p candva sau fa-ti un id si intreabal.noroc

| AndreeaaaaX a răspuns:

Dai fundita lu Anonim mie mi-a mers:X:X:X