| AnDryLoVe34 a întrebat:

Imi place foar-te mul-t de un baiat de la mine din clasa, si nu stiu daca si el ma place.cum imi dau seama daca si el ma place?

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

In primul rand luand lectii la romana ca sa inveti unde, cum si cand se pune liniuta de despartire!
Incearca si tu sa -i zambesti si sa-l privesti mereu!

| Azµre a răspuns:

Te scoate în oraș dacă te place!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pune o prietena sa-l intrebe daca te place.

| greyhound a răspuns:

Daca zambeste ca prostul la tot ce zici sau faci, atunci e clar

| WildDream a răspuns:

Iti dai seama dupa cum se comporta cu tine, dupa cum iti vorbeste, dupa cum te priveste si cum iti zambestewinking

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,sigur te place dar e timid..si incearrca sa ii dai de inteles ca il placi si ai vrea sa fi cu el, batei un apropo ca ai vrea sa fi cu el, nu mai astepta il poti pierde.

| mini35 a răspuns:

Hmm pai uite id meu lordul_knife da-mi add ca sa iti explic ca e ceva de explicat si pe mss e mai usorbig grin

| Zeuss1smyname a răspuns:

Dacă te place o persoană, îţi dai seama de asta! De fapt tu ştii că nu te place, dar nu vrei să accepţi un refuz.