| mihaeela a întrebat:

Imi place un baiat de 17 ani, eu am 16.Nu mai sunt virgina desi am facut sex doar o data.As parea cam curva in fata lui daca m-as culca cu el fara sa fim impreuna, pentru ca niciunul dintre noi nu vrea relatie serioasa? Sa nu uit sa mentionez ca am o reputatie. nu prea buna. din cauza faptului ca sunt draguta si am tupeuthinking Raspundeti va rog, am nevoielaughing.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deflorarea (completă, incompletă) se face dintr-un singur contact sexual, asta pentru cultura ta generală.
Îți plac aventurile de o noapte și apoi ai pretenția să mai fi și respectată? Niciodată, îți "câștigi" numele de "vampă".
Fă-ți un prieten pentru o relație serioasă, nu aventuri.
Dacă ajungi să nu-i mai poți număra pe degete cu câți ai/vei fi este foarte grav.
Și cu școală ce spunea-i că vrei să faci, ce facultate îți face cu ochiul?
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă amândoi vreţi, zău că înţeleg care-i problema.
Protejaţi-vă şi simţiţi-vă bine.
O curvă este aceea care o face pe bani sau care o face cu al doilea bărbat în timp ce este deja într-o relaţie cu unul.
Dacă niciunul dintre voi nu aveţi o relaţie şi nici nu vă doriţi una, ce-are dacă vă simţiţi şi voi bine o dată?!
Zău că-i înţeleg pe o mare parte dintre cei ce-au răspuns aici.
O curvă este aceea care stă cu unul pentru banii lui, cu unul că-l satisface şi cu unul c-o ajută emoţional. Termenul de curvă e mult mai vast şi n-are treabă cu numărul partenerilor sexuali.
Şi-n plus, aşa mai prinzi şi experienţă!winking
Spor.

| marsy a răspuns:

Pff. pai nu te culca cu el si gata!
Si ce daca il placi trebuie neaparat sa faceti asta! El ca baiat desigur ca va avea o parere proasta despre tine, si te va considera fata nu la locul ei!

Janina
| Janina a răspuns:

Chiar daca ai avut un singur contact sexual virgina nu mai esti!
De vreme ce esti constienta de reputatia pe care o ai, de ce vrei sa faci asta?
De ce vrei sa te culci cu un baiat care nu iti este nimic?
Unde este demnitatea ta ca si femeie?
Nu ai si tu putin respect pentru tine?

| niko_7262 a răspuns:

Deci in fata lumii pari o panarama?(nu te supara, tu ai spus ca ai o ''reputatie),, pai daca amandoi sunteti de acord sa aveti o relatie fara compromisuri, o relatie la ''liber'' atunci nu. Dar trebuie sa fie si el de acord, ca dc te culci cu el si lui ii place(nici nu cred ca nu-i va placea:p), poate va vrea o relatie serioasa, iar tu dupa asta ii dai cu flit, atunci vei parea cu siguranta, dar dc e de acord sa aveti o relatie doar pentru atractie sexuala si pasionala.Nu ai sa pici ca si curva deoarece si el a fost de acord.

Răspuns utilizator avertizat
| Nimic special a răspuns:

Pai el vede ca nu am esti virgina, si nu are de unde sa stie cu cati te-ai culcat tu. Tu degeaba spui ca te-ai culcat cu unu. Faza e ca iti strici reputatia mai tare. Mai bine lasa`l. Crezi ca vrea numai sex?

| crazygamer a răspuns:

Pai daca nu vrea o relatie serioasa, dar vrea sa se culce cu tine, deci el vrea un fel de papusa gonflabila. Ori fi papusa lui gonflabila ori spune-i sa te contacteze cand vrea ceva serios. Dar nu merita nici una din astea, eu te sfatuiesc sa incerci sa il uiti, chiar daca ti la el cel mai bine ar fi sa incerci sa il uiti!

| valsulnorilor a răspuns:

In primul rand trebuie sa prezinte si el oarece interes fata de tine si daca il prezinta nimic mai simplu:Ignora-l si vei fi cautata! Dupa ce vei fi cautata tu alegi daca o faci la prima intalnire sau daca dupa "sex" decizi sa fie ultima intalnire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ANORMAL sa faca copiii sex cand inca sunt minori! la 17 ani baiatul nu stie ce e cu adevarat dragostea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce culcate cu el face sex si gata esti curva esti ce mare lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bey sincer te inteleg cum sta treba...se intampla tuturor, nu iti place d el doar ti s-a pus pata pe el... ceva gen o sa il am si pe asta, doar ca nu e cazul sa te culci cu el.vezi cum saruta cum alinta nimic mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o desteapta totala! 1

| mihaeela explică:

Stiu ca deflorarea se face dintr-un singur act sexuallaughing. Vroiam doar sa zic ca o singura data am facut.