| AnnaGrohl a întrebat:

Imi place un baiat... e din aceeasi clasa cu mine.si mie mi se pare ca si el ma place... l-am auzit cand ii spunea lu` mama lui ca Ana(eu)imi place.ca prietena si mi-a oferit un covrig cu susan laughingo sa fie preferatul meu:Xpentru totdeauna. ce ar trebui sa fac? sa-l intreb daca ma place, sa-i spun ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| Frumushica96 a răspuns:

Pune-o pe o fata (sau baiat) cu care te intelegi cel mai bine sa il intrebe daca ii polace de tine. Daca spune da poti sa faci pasul urmator dar sa fii convinsa ca de rusine el o sa spuna nu.Asa ca tu nu trebuie sa fii suparata si sa suferi mergi direct la el si intreaba-l cand sunteti fata in fata doar voi 2 singuri si spune-i cam asasadAna)Imi place de tine tie iti place de mine? si sa vezi ce iti raspunde daca ii va fi foarte rusine cu siguranta va spune nu.Asa ca mai bine spune-i direct ca il placi sau daca ti-e rusine de el intreaba-l pe mess.

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

Sa incerci sa vorbesti mai mult cu el, eventual pe mess ca acolo poti vorbi foarte mult

joaca`te adevar sau provocare cu el ...si incearca sa afli de la el.

pune`i intrebar gen " e adevarat ca iti place de o fata de la noi din cls"

nu cred ca e bine sa fi chiar asa directa incat sa il intrebi daca te place...

fi putin mai misterioasa :*

bafta :*

Fundita?batting eyelashes

pup :*