| EpiiK a întrebat:

Sunt baiat. si cred ca sunt (nu sunt sigur) dar cred ca am sentimente pentru un alt baiat... adica imi plac ochii lui. imi place ce fel se poarta cu mine.si cred ca sunt atras de el. intr-un fel thinking... ce credeti ar trebui sa ii spun? :-s

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai ti-a dat cumva semne ca baiatul ala ar fi pe invers? eu sincer daca mi-ar zice un baiat ca ma place l-as lua la misto si i-as spune frumos ca nu simt nimic pentru baieti. Spune-i insa nu te astepta sa aiba reactii pozitive happy

| Aly07 a răspuns (pentru EnvyU):

Eu sincer n-am inteles, nu stiu daca cel care a postat intrebarea a priceput. Cum adica "l-as lua la misto si i-as spune frumos ca nu simt nimic pentru baieti"? Ori faci misto de el ori ii vorbesti frumos? Hotarastate, e foarte important raspunsul tau pentru restul omenirii.

| EnvyU a răspuns (pentru Aly07):

Adica as glumi cu el intr-un fel, nu stiu asa pe moment cum, scuze nu m-am exprimat bine, nu am spus ca mi-as bate joc de el, as glumi putin si apoi i-as spune serios.

| Pitzipoanca a răspuns:

Cum a spus si EnvyU, in cazul in care baiatul acela e heterosexual, s-ar putea sa nu iasa prea bine. De fapt, daca ai ghinionul sa fie homofob... ai pus-o. Pe de alta parte, nu ai de unde stii ce inclinatii sexuale are. E destul de dificil.