| ZooZoooZoleee a întrebat:

Imi place un baiat inca din clasa a 3-a.
problema e ca dansul se comporta tare urat cu mine. Pana in clasa a 8-a cand a inceput sa vorbeasca mai frumos, sa ma sune, si sa iesim in oras (in grup)
acum, cum pot sa-i spun ca il plac
imi este frica sa nu se comporte la fel de urat ca inainte?!
dau funda :* ( e foarte urgent)

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca il placi!
Nu cred ca se va comporta urat ca inainte, a mai crescut si el big grin
Bafta.

| draky90 a răspuns:

Nu se va comporta deoarece a inceput si el sa dea de acel gust, numit ass, boobs, redtube etc, etc laughing

| jalon a răspuns:

Sincer, dar foarte sincer iti spun ca se maturizeaza! pe viitor nu cred ca se va comporta ca in copilarie... succes!