| ZooZoooZoleee a întrebat:

Imi place un baiat inca din clasa a 3-a.
problema e ca dansul se comporta tare urat cu mine. Pana in clasa a 8-a cand a inceput sa vorbeasca mai frumos, sa ma sune zilnic, si sa iesim in oras (in grup)
acum, cum pot sa-i spun ca il plac
imi este frica sa nu se comporte la fel de urat ca inainte.?!
dau funda la raspunsul cel mai util :*

4 răspunsuri:
| gangnamstyle a răspuns:

Fatuca cum ai pus mana pe internetul nu stii ca e plin de pedofili si violatori pe aicia? e clasa a 3 a are 9 ani cat de frumos vrei sa se comporte e copil lasa-l sa isi traiasca copilaria pana in clasa a 8 a se pot intampla multe de exemplu sa aiba o alta prietena happy

| ZooZoooZoleee explică (pentru gangnamstyle):

nununu. din clasa a 3-a imi placea de el. acum suntem in clasa a 8-a. si eu si el... si imi place tare mult. sper ca nu ai crezut ca imi place un copil de clasa a 3-a

| gangnamstyle a răspuns:

Scuze am sarit peste cuvantul inca... deci sorry big grin