| VanillaBie a întrebat:

Imi place un baiat si tare tare vreau sa stie ca il plac dar nu am curaj sa îi spun fata in fata sau pe mess sau sa spun cu cuvinte imi puteti spune cum sa îi arat la modul subtil ca il plac subliniez la modul SUBTIL

Răspuns Câştigător
| PisssiMitziii a răspuns:

Pai daca nu poti sa ii spui tu ai putia sa ii spuna o prietena de a ta...thinkingbig grin

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

ZAmbestei, uitate l el insistent happy

| graffman a răspuns:

Fai apropouri ca alea merg intodeauna :d

| Jacky_7317 a răspuns:

Asculta, fii "mujic". daca incepi pe mess, acolo si va continua si relatia si sexul.no offence.

| AlyNNutzA a răspuns:

Frate dar nu mai puneti intrebari la alte categorii.
Puneti si voi la ce aveti nevoie. ce ati vazut ca aici se raspunde repede laughing)?