| Razvanutzu_9109 a întrebat:

Imi puteti spune ce cadou sa ii fac prietenei mele de ziua ei? In fiecare an i-am luat ce si-a dorit ea dar acum am ramas cam in pana de ideei.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Pai, daca ii luai tot ce si-a dorit ea, vrei sa spui ca ea a ramas in pana de idei? S-au zici ca ii luai ce credeai ca isi doreste ea? Un lucru ce spui, in fiecare an, asta inseamna ca aveti o relatie frumoasa, tu ar trebui sa o cunosti cel mai bine. Si atunci tu stii cel mai bine ce cadou sa-i iei.
Flori, parfum, ursulet de plus, toate astea sunt cadouri frumoase, dar de ce sa-i iei trandafiri cand ei ii plac crinii? Sau crini daca ei ii plac gherberele? Eu zic sa-i iei un buchet frumos, cu florile ce-i plac ei, o diploma "pentru cea mai frumoasa iubita" sau ceva de genul asta, si inca ceva langa, depinde de ce ii place ei. thinking

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Da si mie mi'ar placea un ursuletz mai mare si trandafiri albi:X

| Didy_4281 a răspuns:

Un trandafir rosu si un parfum

| Madeleine94 a răspuns:

Un ursulets:X si trandafiri
si multi pupici d l tinehee hees cred ca e de ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce ii place, de exemplu o bratara cu initiala numelui ei sau o poza cu voi doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cesca cu fotografia ta si a ei