| AndyAlex533 a întrebat:

Îmi puteti spune cum poate afecta sexul neprotejat barbatul pînă în 18 ani?
FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in general sexul neprotejat poate sati aduca bolii sau sarcini nedorite. Poti lua vreo boala sau sa dai vreo boala..la orice varsta trebuie sa te protejezi daca nu vrei sa ai probleme. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va schimba scutece in loc sa se duca la scoala, daca nu-l foloseste.

| Fernando9Torres a răspuns:

Pai,dupa cate stiu iti afecteaza corpul(boli, cresteri necontrolate ale inaltini, sau poti ramane pitic)...dar cel mai rau, poti sa ai un copil ca si asta

https://www.google.ro/......ps?/search

| BornToBeLoved a răspuns:

Boli cu transmitere sexuale daca umbli la cu*ve si ar mai putea psihic, ajungi un adevarat animal, si dupa ce ai o prietena
Nu stii sa te comporti cu ea

| Andreea625 a răspuns:

O sa aveti copii laughing

| AndyAlex533 explică (pentru Andreea625):

Răspunsuri serioase, nu toate c********e.

Răspuns utilizator avertizat