| simodex a întrebat:

Imi puteti spune toate tipurile de durex din Romania?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul prezervativelor fabricate de catre firma producatoare sub denumirea/brandul Durex, lista completa cu modelele si dimensiunile este urmatoarea : Brand;; Style;; Length (mm);; Width (max/min in mm)
-Durex Close Fit 178 49
-Sensation 178 52
-Ribbed 178 53
-Pleasuremax 195 66/54
-Elite, Extra Safe, Featherlite, Performa, Select Flavors, Tingle 205 63/52
- Avanti Ultima 205 63/52
-Comfort XL 251 63/54
Sper sa fii multumit de informatiile oferite. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cineva simte nevoia de cultura pe aici

| CM7YRE a răspuns:

Http://www.durex.ro/produse/prezervative/ si alte produse, acolo le gasesti

| sweetangels a răspuns:

rolling on the floor