| eu_7509 a întrebat:

In cat timp isi face efectul tussin forte?

Răspuns Câştigător
| Menethil a răspuns:

In cam o ora depinde si cate iei daca iei multe isi face efectul mai repede

7 răspunsuri:
| WickedBoy a răspuns:

De ce intrebarea ta apare la sectiunea Dragoste si Sex?laughingthinking

| WickedBoy a răspuns:

Probabilthinking

| ATB a răspuns:

Daca il iei cu vin si-l face repede si o sa iti placa

| danielagoldica a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti! Esti sigur ca pentru probleme respiratorii?

| qwerty21 a răspuns:

@L : poate ca tussin forte in versiunea viagralaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mintiti. Prima oara cand iei, isi face efectul in 2 ore, iar apoi in maximum 1 ora. P*la nu se scoala bine daca pentru asta vrei sa te droghezi laughing) O sa ai probleme la capitolul sex cu tussin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i pe stomacul plin cam 1 ora 1 ora si ceva daca i pe stomacu gol (nerecomandat) 30 minute. cam asa