| Hisil_Yasemin_1997 a întrebat:

Cat costa o cutie de tussin sau tussin forte?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Din câte știu nu o poți cumpăra la liber decât cu prescripție medicală. Daca au tuse îți recomand sa mergi direct la farmacie și să-ți de-a farmacista ceva mai bun decât tussinul.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Tussinul are efecte neurotoxice. Se ia doar la nevoie cand ti se prescrie.

| petitconseil a răspuns:

Sirop de muguri de pin, patlagina si propolis e cel mai bun ca sa-ti treaca tusea, il gasesti la Plafar sau la o farmacie naturista, e in jur de 15 lei, restul de medicamente impotriva tusei sunt zero ajutor.