| Viviluka a întrebat:

In primul rad sorry de categorie. In al doilea rand buna la toti.

Am si eu o intrebare. Cine ma ajuta si pe mine sa fac un site ( sait ). Deci mie imi place mult sa compun statusuri poezii din astea si am multe si vreau sa imi fac un site sa le pun. Cine ma ajuta si pe mine sa imi explice cum?

3 răspunsuri:
| Viviluka explică:

Rand *

| Cosmiinna a răspuns:

Păi pentru asta poţi să îţi faci un blog :) e mai practic şi uşor de făcut https://accounts.google.com/......NewAccount
sau scrie pe google blogger şi îţi dă acolo, baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am s-o iau invers:în primul rând-bună!,iar în al doilea rând sorry,dar chiar nu am habar cum să faci un site din-ăsta!
în schimb,dacă o rezovli și reușești să-ți faci unu*,mă gândeam c-ar fi mult mai interesant să bagi pe el fix răspunsurile astea ale tale de p-aici,că tare frumos le mai spui,mai ales când povestești tu,cum te uiți la posterele de pe perete,după ce te-a ținut iubitul de mână pă bancă;
am dat așa,doar un exemplu; dar ideea e că ești bună! aproape că imi doresc să am o fată deșteaptă și nostimă ca tine! spun "aproape", pentru că tot la tine-acolo, am citit cum te iubeai tu cu un băiat de 15 ani, când aveai doar 11! și parcă m-am cam răzgândit!
da! bun! vezi poate nu-mi accepți prietenia, ca să pot și eu să-ti arăt de ce răspunsuri sunt în stare, când mai întrebi și tu ceva p-aici! da? te rog frumos!