| EndlessV a întrebat:

In primul rand La Multi Ani, TUTUROR! Am si eu o intrebare, mie imi place mai mult sa ies cu fetele, si nu-mi place fotbalul, si mie lumea imi zice "fetita" si nu mai stiu cum sa ignor chestiile astea, nu inseamna ca sunt fetita, daca ies cu fetele si nu-mi place fotbalul, eu ies cu cine vreau si punct. eu ma inteleg mai bine cu fetele, pentru ca sunt mai intelegatoare, si nu stiu cum sa mai ignor insultele care le aud despre mine. Ma puteti ajuta cu cun sfat? happy Multumesc, dau

Răspuns Câştigător
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Da, in locul tau le-as spune ca tu esti diferit nici de cum fetita, ca nu te reszumi ca alti, sa fi un pachet d muschi fara creier si cu ochii doar la fotbal.Da, este adevarat o fata te intelege mai mult ca un baiat pentru ca are rabdarea necesara si emotionala pe cand un baiat mai,, smecher,, cum se cred aia de te insulta p tine nici nu stiu ca inseamna cuvintele alea 2.Si priveste partea buna daca esti asa, o sa ai parte de fete de treaba nu de orice,, paanarama,, profitoarehappy Deci in locul tau as fi mandru ca sunt asa.

5 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Iesi cu fetele? Esti awesome. Cei care te insulta sunt niste idioti imaturi, care merita doar sa fie ignorati. Sfarsitul povestii.

| andrei733 a răspuns:

LA MULTI ANI si tie si hai sa fim seriosi oricarui baiat ii place sa odata cu fetele.Eu cred ca ei sunt invidiosi,dar incearca macar sa mergi si cu colegii prietenii tai in oras, la patinoar, la baschet ceva.Si eu ies cu fetele, dar si cu baieti(mie imi place fotbalul) si nu exisa nic un fel de problema de genul acesta.Eu zic sa comunici mai mult si cu baietii(parerea mea)

| Lulu96 a răspuns:

Mie mi se pare ok sa iesi cu fetele, asta inseamna ca si tu esti intelegator. Eu zic sa-i ignori pe imaturii care n-au ce face, in final vor inceta daca vor vedea ca nu-ti pasa. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu eram la fel.fiindca nu prea aveam baieti pe aroape umblam cu fetele.nici mie nu-mi place fotbalul.si s-a dovedir ca sunt mult mai barbat decat cei care se dadeau mari zmei.asa ca fi linistit.tu conosti fetele mult mai bine decat si-ar putea ei cunoaste viitoarele sotii langa care vor trai.sunt blegi.dar pentru orice eventualitate, trebuie sa iesi si tu cu vreun prieten cat de cat.asa de ochii lumii.ei sunt invidiosi fiindca nu sunt in stare sa iasa cu o fata.

| MaRdAr3 a răspuns:

Spunele ca tu ai trecut la un stadiu superior lor si ca nu te mai intereseaza ce spun ei