| teiubesc_5807 a întrebat:

In vacanta de vara am cunoscut un baiat.Ne-a placut unul de altul. El mai are si 3 frati.Verisoarei mele i-a placut de fratele lui geaman.Intr-o seara am jucat adevar provocare sau valoare si am primit o provpcare sa il pup pe buze.Nu am vrut sa accept, dar unul din fratii lui m-au convins.In urmatoarea zi, am jucat din nou adevar provocare sau valoare si el a fost intrebat cat la suta ii place de mine.Am crezut ca raspunde 0% dar a raspuns 40%. Eu am ramas uimita dar eram totodata fericita, caci si mie imi placea de el. Apoi am devenit mai apropiati, si tot jucand acel joc am primit provocari, la inceput sa il pup pe buze, iar apoi sa ne sarutam.Eu aflasem de la tatal meu ca suntem veri de gradul 3 si am crezut ca suntem indepartati dar mai multe persoane au spus ca verii de gradul 3 pacatuiesc daca iubesc.Eu nu i-am spus lui ca suntem veri si am continuat si ne sarutam.Ne-am indragostit unul de celalalt, dar pana la urma i-am spus ce aflasem si am fost surprinsa cand mi-a spus ca stia deja.Eu aveam atunci 12 ani.Am fost impreuna timp de 1 luna si jumatate, dupa care eu am hotarat sa ma despart de el.Credeti ca a fost bine ca m-am despartit de el?

Răspuns Câştigător
| kitzulea a răspuns:

Stii...ghindeshtete la prezent, caci cine stie daca mai vine ziua de mine, iubeste cit poti caci viata are culorile sale si n ustii cind iti poate aparea ala kuloare adica, in viata ta o sa intilnesti inca multi baieti dar iubestei pe cei care ii ai alaturi, la care iubirea e reciproca.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e bine ca te-ai despartit de el. Verii de gradul III nu pot avea relatii.

April
| April a răspuns:

Daca ai doar 12 ani, nu e nicio tragedie ca te-ai despartit. Te asteapta viata si vei intalni multi baieti si printe ei va fi si el care-ti este destinat

| teiubesc_5807 explică:

Nu cred ca ma casatoream cu el...si aveam aproape 13 ani, dar crede-ma ca pot iubi un baiat si daca apuc sa ma indragostesc de el imi este foarte greu sa il uit

| adryano05 a răspuns:

Dar tu crezi ca te casatoreai cu cel pe care il iubeai la 12 ani? nu ca n-ar fi posibil, dar e foarte improbabil.

| anarawwr a răspuns:

Dragut-o sa stii ca nu poti sa te casatoresti cu varul tau, iar daca nu ar fi varul tau, si ai avea 12 ani, nu este nici-o tragedie ca te-ai despartit de el.

| elly_1415 a răspuns:

A fost bine ca te-ai despartit de el. O sa mai fie si alti baieti.Pup.pa pa