| AlexandraMari a întrebat:

Înainte că sa facem sex anal am luat 4 pastile nestiind că o facem, după încă 4 că sa-mi continui tratamentul, peste 4-5 ore am luat pastila de a doua zi, as vrea sa știu dacă isi mai face efectul. Dacă da, după cât timp pot sa-mi continui tratamentul o zi? Doua?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să mori tu că ai luat pastila de a 2-a zi când ați făcut anal? ai de capu meu... frate minimu de educație sexuală, băgați toate prostiile în voi fără să aveți habar cu informație la 2 click-uri

| AlexandraMari explică (pentru Adry05):

Pai a curs in vagin sperma

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, sunt socata ca va apucati de sex si habar nu aveti pe unde se fac copii si cum se poate ramane gravida, luand pastile inutil si periculos.
Evident ca prin gaura fundului nu se da nastere la nici un copil, pe acolo iese doar "treaba mare", deci prin sex anal este imposibil fiziologic si anatomic sa poti ramane gravida.

| AlexandraMari explică (pentru Violleta2022):

Știu dar am curs sperma in vagin d aia si ziceam

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexandraMari):

Si iei des pastila aia de a doua zi? Macar de 2 ori pe luna? Prospectul ala nu binevoiesti sa il citesti?

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca aceasta este cea mai incredibila dar si halucinanta intrebare postata pe acest site. Daca intrebarea este ''pe bune'' si reala, in acel caz cu greu reusesc sa ma abtin sa NU formulez o caracterizare a modului in care ai procedat.
Daca ai folosit intr-adevar pastila contraceptiva (de a 2-a zi) fapta ta este INCALIFICABILA iar comportamentul tau denota o grava/crasa IRESPONSABILITATE din partea ta. Iar in privinta sanatatii tale iti pot dori doar atat : sa ai NOROCUL sa ai parte DE MULTA SANATATE, fiindca in mod absolut sigur vei avea nevoie de asa ceva!

| Crackman a răspuns:

De la sexul anal este cam greu daca nu imposibil sa ramai gravida happy in exceptie sa curga sperma in vagin.

| Miruna145 a răspuns:

Daca faci sex anal nu ai cum sa ramai gravida, de ce ai luat pastile? Trebuia sa te informezi inainte sa faci sex, doamne!

| AlexandraMari explică (pentru Miruna145):

A curs sperma in vagin