| cleopatraaa a întrebat:

Inainte de sarbatori m-am despartit de prietenul meu de atunci am refuzat pe sau baieti. si in seara de revelion mam sarutat cu un baiat foarte dragut si am continuat cateva zile... mergem la prieteni la film si ne tinem de mana ne tinem in brate si ne sarutam. nu stiu daca suntem impreuna oficial sau doar cand mergem undeva big grin ce ar trebui sa fac sa il intreb daca suntem impreuna? please help me!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca faceti toate astea mie asa imi lasati impresia ca sunteti impreuna

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Incearca sa ii spui subtil, ca tu nu intelegi ce este intre voi, si ce are degand.

| Necunoscut112 a răspuns:

Pai dar cand ai vrea sa-l intrebi? dupa ce te culci cu el?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pai da...asta ca sa fii tu sigura.

| MeandYou123 a răspuns:

Eu cred ca da.

| Pissic a răspuns:

Asa ar fi normal. ca sa stii si tu cum sta treaba

| passout98 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il intrebi ca sa stii sigur.

| QSweet a răspuns:

Da ar trebui sa il intrebi tu deoarece el poate crede ca nu vrei mai mult de atat si nici el nu te va intreba.Intreaba-l dar fa in asa fel incat sa fiti doar voi doi fr nimeni prin preajma.Succes!happy Funda?