| anonim_4396 a întrebat:

Indiferenta persoanei iubite va doare? explicati de ce.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dupa fapta si rasplata. Face pe indiferentul, fac pe indiferenta. Unde ajungem? Nicaieri si totusi ne impacamwhistling

| Narfundo a răspuns:

Indiferenta?
Crezi ca mi-as pierde vremea cu o fata indiferenta?
Persoana iubita este indiferenta?
Lasa prostiile si traieste-ti viata cum trebuie.Lasa emozitatile astea de'oparte.

| ßέßέ a răspuns:

Doare pentru ca in momentul in care te trateaza cu indiferenta simti ca nu mai este aceeiasi persoana, ca ceva s-a schimbat si incepi sa ii pui la indoiala vorbele si dragostea.

| J0hn a răspuns:

Clar.

Indiferenta doare cel mai tare. nu cred ca poti sa iubesti pe cineva ( fata / baiat ) sa te desparti de el / ea dintr-un motiv si sa o / il vezi cu unu /una si sa nu iti pese nu cred! ai grija

| cornel a răspuns:

Da doare foarte mult. uneori duce la despartire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA pentru ca nu ma mai iubeste cum o facea inainte

| RandomGirl a răspuns:

Indiferenta doare, indiferenta=nepasare.Doare pentru ca nu mai simti atractia dintre voi, doar o distanta care creste daca nu comunicati.

| kosty0405 a răspuns:

Normal ca te doare atata timp cit intre tine si cel/ cea pe care o-iubesti se formeaza un zid pe care ai vrea sa-l darami dar nu poti oricit ai incerca.