| Intelligence a întrebat:

Intr`o relatie serioasa bazata pe incredere si multa comunicare, D O A R niste mangaieri intime, sunt gresite si nesanatoase`?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu exista relatie serioasa fara sexlove struck

| Neimportant a răspuns:

Sunt normale până la urmă happy

| cherrybomb a răspuns:

Sunt absolut normale aceste lucruri

| DeeaMarry a răspuns:

Am pus si eu o intrebare asemanatoare, si asta pentru ca voiam sa aud (de fapt sa vad) si parerile celorlalti.
Eu le vad ca pe o lipsa de respect. Nu stiu,,, e doar parerea meabig grin(desigur, atunci cand e vorba de relatii intime situatia e diferita). Partea buna e ca prietenul meu e de acord cu minehappy. El spune ca atingerile alea o sa vina atunci cand amandoi o sa ne dorim ca relatia noastra sa treaca la un alt nivel.
Din raspunsurile pe care le-am primit(poti sa arunci si tu un ochi la intrebarea pusa de minehee hee am inteles ca e normal ca lucrurile sa mearga pana in punctul in care esti tu de acord. Adica atunci cand ceva nu iti convine, sa spui pur si simplu STOP! Prietenul trebuie sa iti respecte alegerea(e corpul tau, deci tu decizi asupra lui).

| Roxyuy a răspuns:

Sunt normale.

| crinaandra a răspuns:

Nu cred!

| george1993_5802 a răspuns:

Nu dc sa fie nesanatoase sau gresite? Parerea mea este ca nu e nici gresite si nici sanatoase