| tpuhelp a întrebat:

Intreaba o prietena. poti ramane insarcinata de la masturbare? mi-a zis ca are toate simptomele.nu am stiu ce sa ii zic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca prietena ta si-a tras-o inainte cu un tip, a ramas insarcinata si acum crede ca e de la masturbare...so sad:-

38 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca s-a masturbat singur, nu poate ramane gravida.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu are cum. ca sa ramana insarcinata trebuie sa aiba contact sexual cu un baiat.

cami
| cami a răspuns:

Ceeeeeee?!?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Doamneee...nu stiu cum pot unii sa creada asa cevastraight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Insarcinata poti ramane numai daca ai avut contact sexual cu un baiat.

| Sara a răspuns:

Cu sfantul duh, poate, dar ar fi o minune.Sa trecem la lucruri serioase, intra in privat sa va recomand niste carti. Oare o prietena sau tu?happy tu ce cauti aici? CATI ANI ZICI CA AI?

| Pho3nix a răspuns:

O sa aiba gemeni. Degetel si Degetica.

| adi4ever a răspuns:

Intrebare de copii pana in 12 ani...laughing

| Ana_6509 a răspuns:

Daca noi femeile am ramane insarcinate asa usor, in urma unei masturbari, atunci tu care crezi ca mai este rolul barbatului in reproducere?

| Crs a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))
Pai cum ma sa raman insarcinata de la masturbare straight face?
Ca sa ramai insarcinata iti trebuie si sperma... rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| floryn92 a răspuns:

Daca se intampla asta, noi barbatii eram carpe de sters acu... din fericire nu se poate happy
cat despre prietena ta spune-i sa isi gaseasca un partener, sa renunte la mansturbare ...sunt destui care s-ar oferi pentru asa ceva laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Sigur intreaba prietena ta?laughingOare nu intrebi tu?thinkinglaughingAuzi cum sa ramai insarcinata daca nu ai avut contact sexual cu un baiat.laughinglaughingFac si eu ca luchass iti ies copii in forma de jucarii eroticerolling on the floorlaughing

bye

| Decebal a răspuns:

happy sex neprotejat si mai apoi copii happy

| mcrenma a răspuns:

Logic ca nu poti ramane.

| latexcap93 a răspuns:

Taticu degetzeeeel. o sa aiba grija de amandoi smug

| zzzuperman a răspuns:

rolling on the floor))))))) Cea mai tare intrebarea a anului laughing))) daca nu ii Fecioara Maria atunci nu, nu ii insarcinata laughing))))) oricum mersi pentru intrebare mi-ai facut ziua mai buna

Răspuns utilizator avertizat
| fsdfsd a răspuns:

Nu poti ramane draga, trebuie sa ai un contact sexual cu un baiat, nu de la masturbare

| retouchan a răspuns:

Mama ce dejetzel smecher are aialaughing
Are si sperma.mama mamalaughing

| mada_4135 a răspuns:

Pt a ramane insarcinata sa faci sex cu un barbat, iar acesta sa ejacuieze sperma, de la masturbare in niciun cAZ!

| AlexandraR a răspuns:

Doar daca degetele ei contin sperma!

Răspuns utilizator avertizat
| diana_4296 a răspuns:

Logik ca nu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dragă, o să rămână gravidă și o să facă mulți copii sub formă de deget, periuță de dinți, vibrator sau ce vă mai bubuie mintea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena care m-a intrebat e cu un an mai mareca mine are 18 eu 17
i-am zic ca nu poate dar e incapatanata zice ca poate gresesc :O.
da,, nici nu vreau la medic''. imi zice.asa ca am postat aici sa vada ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gravlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperma iti lipseste ce cand te masturbezi si ramai gravida bebele are ca tata vibratorul laughinglaughing OMG ce intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17ani? 18? wtf? esti in toate facultatile mintale?rolling on the floor)))... pune ma fata mana pe o carte de biologie daca nu ai facut-o pana acum si lasa aberatiilelaughing... fara suparare, ati crescut in canal?happy