| Nelucojoc a întrebat:

Intreb @doamnele si @domnisoarele ce au relatii non-monogame: va deranjeaza daca iubitul poarta in cockring sau un manson testicular pe parcursul intalnirii la o bautura si apoi trece la actiune fara sa spuna direct ca le are "montate"?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Am citit de 3 ori si tot nu am inteles exact ideea. Cu atat mai putin scopul întrebării.

| Nelucojoc explică (pentru regis):

Pai... te regasesti in destinatarul intrebarii? (@tu?) (e o intrebare inchisa si ti se adreseaza)

| regis a răspuns (pentru Nelucojoc):

Aoleu, mai bine o lăsai asa...

| Nelucojoc explică (pentru regis):

Mai bine nu te bagai unde nu-ti fierbe oala, da' cine-s eu sa judec fara criterii, poate esti vreo domnisoara non-monogama:-)

| dullcat a răspuns:

Nu exista astfel de doamne si domnisoare aici.