| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare adresată ambelor sexe.
Bărbați/femei, ar fi motiv de divorț pentru voi dacă ați afla că soția/soțul voastră/vostru a făcut sex cu altcineva de sex opus in camera conjugală, în patul vostru cat timp ați fost plecați câteva zile?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Motiv de divort fara discutii, gresesti cand te impiedici de bordura, nu cand iti inseli partenerul.

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De sex opus ei...sau de sex opus mie?

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Opus ei.

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci...divort direct, indiferent unde a facut-o.winking

| ania a răspuns:

Da, indiferent unde ar avea loc.

| RAY a răspuns (pentru ania):

Daca familia, biserica ți ar spune sa îl ierți?

| RAY a răspuns:

Categoric

| Violleta2022 a răspuns:

Da, categoric as divorta!

Un curvar va insela intotdeauna, fiindca nu-i capabil sa se schimbe, deci nu merita o a doua sansa!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Că aia se spală.

| dullcat a răspuns:

Da.Macar daca se intampla in alt pat.Dar asa, trebuie sa ard cearsafurile sau sa le arunc la gunoi.Nu e deloc eco.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Emma30555 a răspuns:

E motiv de divorț

| StoicAnalysis a răspuns:

Ce intrebare... Normal ca da. E pur si simplu tradare. Persoana in care ai avut atat de multa incredere incat sa-ti cladesti impreuna cu ea viitorul, sa faca una ca asta, denota, ca ea niciodata nu a tinut la tine cu adevarat.

| sammie a răspuns:

Da, normal.

| FindMyName a răspuns:

Da normal, ia bagajele și marș acas' la mă-ta! Direct divorț și fie sănătos

| Michele7 a răspuns:

Da!

| HarryM77 a răspuns:

Da e motiv de divorț ce cauți tu femeie măritată la altul cand deja mi ai jurat fidelitate, și odată ce a călcat strâmb va mai calcă și a doua oară deci nu merita iertată, și își distruge singura viata pentru 10 minute de placere, pe care i le puteai oferi tot tu din moment ce sunteți unu pentru altul