| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare controversata : Este adevarat ca dupa ce iti incepi viata sexuala atat baietii dar mai ales fetele se dezvolta din cauza maririi nr de hormoni?
Fetelor le cresc sanii? Baietilor ce le creste? laughing Vreau pareri din experiente proprii. da la schimb o funda! Ceao laughing! :*

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Minte?happy

| RoxanaGhost a răspuns:

Barbă,mustaţă,păr pe piept, se urîţesc.Un exemplu este vărul meu de 21 de ani din Izmir.La 20 de ani avea 1.86 şi cîntărea doar 51 kg...De când s-o luat cu o maimuţă i-o crescut mustaţă, păr pe piept şi s-o schimbat tare...Arată ca un pedofil rolling on the floor
E doar un exemplu plictisitor pe care sigur îl vei citi şi mă vei înjura! rolling on the floor

Le creste increderea