| Piㄨㄨy a întrebat:

Am si eu o curiozitate...este adevarat ca fetelor care isi incep viata sexuala le cresc sanii mai mari?straight face Intreb pentru ca o prietena a de-a mea s-a lasat pacalita de chestia asta si a facut-o cu prietenul ei crezand ca astfel ii vor creste sanii...si are doar 13 anistraight face

7 răspunsuri:
| answer a răspuns:

laughing Cine dracu te-a mintit? Vreun pulifrici care vrea si el sa dea la mijareta? laughing Sanii au marimea programata genetic; E total eronata informatia! Singurul lucru care se intampla cand iti incepi viata sexuala este ca incep sa ti se lase (nu cresc) sanii! Iar baietii prefera de mii de ori sani cat mai fermi, chiar daca par mai mici, decat niste flescaituri; fetele care se incep devreme ajung sa aiba sanii lasati inca de la varste mici! Stiu o fata care e cam "umblareata" si chiar se vede: ii atarna foarte mult si foarte inestetic! Deci, lasa aceste zvonuri care apar cu un scop: de a prostii "audineta"! Bye bye!

| Graphee a răspuns:

- Nu are nicio legătură viaţa sexuală cu dezvoltarea.

| Graphee a răspuns:

- Repet, nu are nicio legătură viaţa sexuală cu dezvoltarea.

| sunset a răspuns:

Ai vrea cumva sa ai sanii mai mari?straight facesau?

| XtmCamiii a răspuns:

Daca iti incepi viata sexuala ti se lasa sanii si fundul dar nu ti se maresc

| cosmin_1969 a răspuns:

laughinglaughing ce prostie ce treaba are sexu cu ssanii?laughinglaughing