| princess01 a întrebat:

Intrebare exclusiv pentru baieti: cum credeti ca sunt mai frumoase fetele din punctul vostru de vedere:mai slabe(gen model) sau apreciati mai de-graba o fata plinuta, cu forme? dau funda :XXX

8 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Daca vorbim d. p.d.v. fizic, atunci sa stii ca fetele cu fizic intre ceea ce ai zis tu; dar daca exista sentimente, atunci aspectul fizic trece pe planul al doilea, deci nu conteaza neaparat tiparul pe care il are un baiat in cap; O spun din experienta mea si a altora!

| madyddd a răspuns:

Buna. dar de ce te intereseaza accest lucru? sa inteleg ca tu esti fata plinuta, cu forme? laughing Acum, serios cineva te apreciaza doar pentru ceea ce esti tu in interiorul tau... sa stii ca naturaletzea se cauta.

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Ma intereseaza iubirea.Da-l dracu' de aspect fizichappyDaca eu am 35gb nu pot sa stau cu una care are 1terra?laughing

| JSmith a răspuns:

Intre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate au farmecul lor. Sa nu fie "scobitoare" dar nici "butoias".

| Jägermeistr a răspuns:

Eu unul prefer o fata asa cum e ea, daca ma iubeste si tine la mine nu conteaza aspectul, dar daca ar fi sa aleg dupa mine asa alege o fata cu foorme tongue.

| Cornelutz a răspuns:

Pai slabe dar cu forme. Te rog funda.

| vladutzuboss a răspuns:

Pentru mine conteaza interiorul nu exteriorul. Funda plzzzzz