| PanteraRoz1997 a întrebat:

Intrebare in special pentru baieti.ati minti o fata in legatura cu prietenul ei numai ca sa fie impreuna cu voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, as mintio si as duceo undeva unde sa fim numai noi. Pentru ea as risca sa mor eu.Nu ma intereseaaza parerea altora, daca o vreau, o am

5 răspunsuri:
| speeder a răspuns:

Nu e un gest de onoare...

| mat31new a răspuns:

Nu. daca are pe cineva nu vreau sa le stric relatia, cine stie, poate se intoarce roate.

| mat31new a răspuns:

Nu. daca are pe cineva nu vreau sa le stric relatia, cine stie, poate se intoarce roata.

| daria2000 a răspuns:

Depinde...(nu sunt baiat, l-am intrebat pe un coleg)

| Regionalul20 a răspuns:

Depinde cat de "nebun" sunt dupa acea fatalaughing