| Annye18 a întrebat:

Prietenul meu e cam indecis. Suntem impreuna de un an. Si i-ai spune asa sa ma sune cand stie exact ce vrea in legatura cu noi? Voi ce ziceti? E o intrebare buna? Ma intereseaza doar opinia in legatura cu intrebarea. Atata. Dau funda pentru o idee buna.

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

E buna intrebarea, dar... nu astepta prea mult ca daca astepti mai mult de 5 6 luni devine un cosmar sa il uiti dupa aia, exact asa am facut si eu si de 8 luni nu mai stiu a zambi, a rade, a ma distra.

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Si daca te suna peste 3 luni?laughing in timpul asta cine stie ce o fi facut el...