| DeliaMaria32 a întrebat:

Întrebare pentru băieți,ce ați alege o fata care arata bine dar nu se descurca să facă nimic sau o fata simpla care cat de cat știe să facă mâncare, curățenie sau lucruri de genul?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa merg in vizita la maicamea cand vreau mancare gatita de femeie. Nu mai vreau femei simpre sau stereotipuri pentru ca m-au convins de ce sant in stare - in loc sa sprijine barbatul in viata mai mult il foloseste in interes personal

regis
| regis a răspuns:

Pentru ce? Pentru o relatie o prefer pe prima, ca menajera o aleg pe a doua.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa o aleaga pentru ce?
Femeie in casa, sau bucatareasa?

| alexalx1234 a răspuns:

Fata simplă, dar sunt pe cale de dispariție...

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu trebuie să știe să facă de mâncare, sau curățenie, sau să spele, etc. ci doar să aibă plăcerea și dorința ca împreună să învățăm să le facem.

| Dintrebare a răspuns:

O intrebare superba din categoria "femeia este un obiect"

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Clar o fata simpla! Ce sa fac cu o fata/femeie care nu știe sa facă nimic? Trebuie sa existe o balanta. Fiecare sa facă ceva. Totuși. Nu e bibelou.

| SociopatuI a răspuns:

Clar 100% a doua varianta. Nu ma gandesc nici macar la o aventura cu prima optiune.
Bine... oricum toti prin comentarii se vor flexa cu a doua optiune, dar realitatea ne spune altceva. Asta ca sa-ti dai seama cat de falsi sunt romanii.

| SoboSlobo a răspuns:

Ce inseamna o fata simpla? Trebuie sa fie si frumoasa si face si de mancare etc. Daca eu ma straduiesc atat sa merg la sala sa fac bani atunci astept si de la iubita mea sa faca tot ce poate intelegi?