| Young27338273 a întrebat:

Întrebare pentru voi băieți, de ce va alegeți iubita? Sa faceți macar pucu cu ea sau și pentru altceva sa gătească, sa facă mâncare, curățenie etc

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru sex si distractie

| Violleta2022 a răspuns:

Vino sa intrebi cand mai cresti, ca la anisorii tai fetele sunt probabil doar pentru gatit si curatenie, ca si mama ta.

| Goete a răspuns:

Vorbesti de iubita sau de nu stiu cum se spune romaneste, cea contractatasa faca mancare, curatenie etc

| blackann a răspuns:

Ce inseamna sa "faci pucu"? Sex?

| iulia0514 a răspuns:

Da își iau efectiv o sclava! Presupun ca ai vreo 12 ani de aceea ma abțin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru iulia0514):

De obicei femeile transforma barbatii in sclavi si NU orice sclav....SCLAVUL SOTIEI

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Am impresia că ți-ar cam place sa fi si tu sclavul soției având în vedere că spui ca ai 44 de ani

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru iulia0514):

Niciodata

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Atunci de ce ești atât geloshappy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru iulia0514):

Pe cine?

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pe cei care au o soție iubită!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru iulia0514):

Deloc, motivul pentru caream reactionat asa a fost ca ma enerveaz maxim fetele tinere care isi irosesc tineretea si prostii de genul celei din inTREBARI. Eu sunt un om dedicat libertatii, lipsei de responsabilitati si a distractiei pana la extreme

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Într-o zi o sa te saturi de libertate și ca nu ai o familie, copiii

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru iulia0514):

De libertate nu ma satur niciodata

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Când o sa fi bătrân și singur o sa regreți