| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti... Ce fete va atrag atentia?(inalte, scunde, 50kg, brunete, blonde...etc)

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nimic din ce ai mentionat...

| VadTot a răspuns:

Sa fie foarte feminina Sa emana u aer foarte feminim ~! Sa nu fie imbracta vulgar sa aive parul foarte lung sa fie foarte naturala! Sa nu fie cu parul vopsit Foarte fardata rujata ca un clovn de circ! Fara cizme peste genunchilaughingCa de pescarlaughing Creola un pic spre deschis Ochii albastri Nu lentilelaughing si sa aive un mers un mers ca si cum ar pluti laughingce zici de gusturile mele! Acum pe bune cu ce te ajuta o astfel de intrebare si raspusnurile ei?laughing

| RazvanGeorge a răspuns:

Inaltutze (1.6?- 1.70), greutate medie (50-55 kg) brunete, cu bun simt, care stie sa vorbeasca si sa poarte o discutie cu mine. Dar peste aspectul fizic pot trece foarte usor daca acea persoana are un suflet curat!

Răspuns utilizator avertizat
| nuamPleaca a răspuns:

Cur, tate, craci, ochi.

| Katakito a răspuns:

Ce fete imi atrag atentia? E greu de spus. dar sa aiba acel "ceva" care sa-mi fure atentia si sa simt ceva special pentru ea. Nu prea conteaza inaltimea, kg, sau cum e vopsita.Conteaza sa simt ceva in suflet atunci cand o vad.

| Katakito a răspuns:

Adica poate sa fie si miss. daca nu simt ceva in mine sa-mi tresara inima degeaba e ea frumoasa.Sufletul conteaza cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sinceritatea ei si sufletul sincer/ desigur ca ma atrage prima oara sanii/fandul/ e ceva natural dar aspectul fizic poate fi inlocuit de sinceritate degeaba frumoasa si curva mai bine sincera si buna la suflet