| ÎngerulThawMic16 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce simturi cand puneti mana pe fundul fetelor? E adevarat ca vi se s***la? laughing)

14 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

De ce ai cenzurat "scoală"?

| Salahadin73 a răspuns:

Pfff...copiii din ziua de azi...erecteaza de la orice.

| Seepty a răspuns:

Da se scoala, dar nu la toti.

| AgathaRo a răspuns:

Insane in the brain. In mod normal nu intra in erectie punand o mana pe o bucuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai pus mana pe vreun fund de cel putin 2 ani. Cat despre sculat, da, asa e, mi se scoala o pofta nebuna de a purta si eu chiloti tanga.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Nu, nu macar mie nu mi se scoala cand ciupesc un fundulet si nici la colegi mei de liceu, e ceva mainstream.

| CătălinB02 a răspuns:

Nu se s@#$. numai daca esti gay laughing. Pai normal ca se,, ridica'' mai ales si daca fata are forme faine! laughing))

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Din moment ce am pus mana, nici nu mai trebuie sa pui intrebarea asta, te uiti si o sa vezi ce s-a intamplat laughing

| ÎngerulThawMic16 explică:

Simtiti* scuze laughing

| Celentano1 a răspuns:

DA, e loogic si firesc sa se intample asta, cel puutin mie. :p

| Gaby_Patrascu_1988 a răspuns:

Daca ii tragi palma la fund asa amical nu se scoala, dar daca ti mana si o mangai normal ca senzori se activeaza si se scoala:d

| SniperulAnonim a răspuns:

Daaaaaaa

| Micst a răspuns:

Depinde ce fund laughing

| RaresAsaCica a răspuns:

Normal si in primul rand. erectia ( ni se s***la) ne duce la lucruri din acestea laughing