| vnvrgvskjdv a întrebat:

Am o intrebare pentru voi baieti, dar nu ca as avea ceva cu voi sau gestul asta dar vreau doar sa aud niste pareri :de ce puneti mana pe fundul fetelor?laughing

Răspuns Câştigător
| Scarpinici a răspuns:

Sincer si eu sunt baiat, si am de gand sa iti explic cum cred eu ca sta treaba. Ideea este in felul urmator, odata cu perioada de pubertate organismul uman la baieti incepe sa produca anumiti hormoni ce determina cresterea parului pe corp, ingrosarea vocii si mai ales schimbari comportamentale. Din aceasta cauza baietii au tentatia sa puna mana pe fundul fetelor. Si eu mai simt nevoia sa fac asta cateodata, insa am mai multi neuroni in creier decat hormoni, in sensul in care incerc sa ma gandesc... oare e frumos ceea ce fac? sau e o reactie normala? oare imi permit cu aceasta fata? oare ea ce ar crede? in functie de aceste lucruri actionez eu si sa stii ca nu imi merge rau. Adica ma uit la colegii mei, fara nicio jena 1-2 pun mana si "ce bine a fost", insa ce vorbesc fetele in spate de gestul asta cred ca ar fi interesant sa aflam cu totii.Asa ca prefer sa fiu elegant si calculat decat badaran si necioplit, pentru ca am mai mult de castigat. In acest sens sper ca te-am ajutat, merit funda?

| vnvrgvskjdv explică (pentru Scarpinici):

Dap...sincer nu credeam ca mai sunt si baieti care gandesc ca tine...eu una primesc foarte des palme la fundlaughingsi ma intrebam ce tot va tenteaza sa faceti asta dar nu credeam ca mai sunt care gandesc si despre ce se va intampla dupa

| Scarpinici a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Sti cum este? big grin mie imi place sa imi folosesc materia cenusie din creierash. Eu ma caracterizez ca fiind o persoana modesta. Am multe calitati, insa nu imi place sa ma laud. Toti imi spun "pustiu'le, stiu prea multe pentru varsta ta, cum de anticipezi aproape tot?", iar eu le spun mereu..."aici e diferenta dintre oameni, in caracter, gandire si comportament". Insa revenind la problema noastra, sincer eu m-am pus in locul colegelor mele. M-am batut cu colegi sa le iau apararea fetelor si mereu le-am spus "bine ma animalule, tu sa fi in locul ei ti-ar conveni sa iti puna unu mana pe cur asa din senin?". Din punctul meu de vedere o fata trebuie tratata ca un lucru sfant, ca o icoana pretioasa. E adevarat ca sunt si specimene care intrec orice masura, insa sunt mai rare.Eu stiu sa ma comport cu domnisoarele asa cum trebuie (cu cele care merita), drept dovada sunt considerat "un prieten adevarat", in sensul de baza al acestei expresii. Asa ca crisisi, mai exista inca gentle-mani. Sunt rari, insa sunt

| asdfghjkldodo a răspuns (pentru Scarpinici):

Bitch Please, baiatul asta m-a atins la sufletlaughing

| Scarpinici a răspuns (pentru asdfghjkldodo):

tongue

12 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Idee n-am de ce ne fascineaza atit de mult fundul fetelor big grin. Cum voua va plac cei antrenati asa ne palce si noua fundul. E pur si simplu lucru natural, cind vedem un fund mare ce crezi ca ne trece prin cap : "ohh ce fund dragut are happy "? nu automat ne gindim la S*X si cind punem mina ne exprimam intentiile, de genul "ahh ce ti-as face " E cam jenant poate pentru voi, ceea ce nu prea cred. Dar trebuie sa intelegeti un lucru voi fetele ne atrag fundurile feminine si suntem foarte dependenti de sex. Daca vrei sa afli mai mult despre dependeta noastra cauta pe google despre hormonii sexuali la barbati happy

| Azµre a răspuns:

Sa vedem cum este tare sau moale, in general ne plac "fundulete" tari si bine conturate. Ma rog in general ca ne place si ne simtim bine... hormonii astia. La varste mici pana la 18 ani ne place sa punem mana pe fund dupa 18 ani ai sa vezi ca atentam sa punem mana la pasarica laughing. Intelegi ideea

Răspuns utilizator avertizat
| Domiinic a răspuns:

Pentru ca le place si lor si ne lasalaughing.

| Zeppelyn a răspuns:

Sunt curiosi si ei sa vada cum etongue

| AlaRau99 a răspuns:

Pur si simplu pentru ca ne place si ne simtim bine cand punem mana pe fund.