| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.Ce va place la o fata..la ce va uitati mai intai?big grin
Si ce metode aveti de a cuceri?big grin

5 răspunsuri:
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Sincer faţa, apoi comportamentul. Îmbinarea dintre cele două, zâmbetul ăla şi ochii, mâinile.
Metode metode metode. Cel mai bine este ca totul să vină de la sine.

| GeosBIOS a răspuns:

Pai mai intai ma uit sa fie prezentabila si dupa vestimentatie imi dau usor seama daca-i vorba despre o fata cu sau fara personalitate. Nu vreau sa fiu ipocrit, tin sa fie draguta, ca sa nu ma sperii dimineata cand ma scol si tocmai am avut un cosmar. Romania nu duce lipsa de femei frumoase, duce lipsa insa de femei cu personalitate.

O cuceresc prin hipnoza.

| neutrino a răspuns:

Ochii unei persoane sunt oglinda sufletului ei. Nu exista metode standard pentru a cuceri o fata. Exista metode de a agata fete de o anumita categorie.

| timisoara a răspuns:

Pai sincer, intai ma uit la aspectul fizioc, la fata la forme... Daca a trecut,, testul,,, atunci ma intereseaza si frumusetea interioara, adica cum se poarta.Eu cand vreau sa o,, cuceresc,, o invit la un suc sau undeva unde sa stau singur de vorba cu ea, sa o cunosc mai bine, ii cer numarul de telefon, si la sfarsit ii spun in fata ca imi place de ea si daca vrea sa fim impreuna...

| marius9696123 a răspuns:

Ma uit tate fata cur comportament