| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Cum va place sa va alinte iubita? Lu' gagiu meu ii ziceam bebe dar zicea si el sa-l alint altfel ca numai vrea bebe. Voi cum ati vrea sa fiti alintati. Funda

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am nevoie de alintare.

| Adorable a răspuns:

Iti dau idei : Puta, Pui, Iubire, Iubita, Iepuras.
De ce nu ii spui totusi pe nume?

| mihaibr11 a răspuns:

Incearca sa-l intrebi pe el. Ca poate ii place sa-l strigi taurash sau ceva. Peace

| Izma a răspuns:

Pai. thinking in primul rand nu ii spune dragoste

Dragoste adica cum? adica sex?laughing.

Pisi suna. neepilat straight face

Puii. ajung supa rolling on the floor

Gogosica. suna slinos :-&

Ursuletz. ii pentru pusofili straight face

Gurita. creca nu o sa aveti vreodata un copil laughing asta daca va rezista relatie pana atunci thinking

Bebe este pentru pedofili thinking

Deci unica varianta. spune-i pe nume laughing

| Astaeparereamea a răspuns:

zi si tu flocea

| steamy a răspuns:

Yub,ubitha,mamiwinkingwinking

| TheLoveDoctor a răspuns:

Mars,zat, dispari, depinde de ce stare am, toate imi plac!

| ancutza_2191 a răspuns:

Formulele de alint mi se par aiurea
pui = puiu' cand creste ii gaina, deci ii ca si cum i-ai zice la iubit ca ii gaina, si aproape din toate gainile se fac supelaughing
soare = iubitu tau staluceste ca soarele, nu te poti uita la el, eventual daca are bling-bling-urilaughing
bebe = aiurea, asa o sa ii zic eu la copilu meu intre 0-2 anilaughing
pisoi/motanel = laughing, nasol
catelus = cred ca s-ar potrivi in caz ca i-ar place stilul doggylaughingrolling on the floor
grasutu = oricat de dragut ar suna, tot jignire iilaughing
Mie nu imi plac formulele de alint, prefer numele scurt, si nu inteleg de ce ar trebui sa se foloseasca aceste formule, cand vorbesti cu el la telefon nu ii spui "ceau pisoias/././" pentru ca ii clar ca cu el vorbesti, prin camera nu cred ca ar avea rost sa il strigilaughing, si cam atat tongue
o zi buna

| ancutza_2191 a răspuns:

Sau puta laughingrolling on the floor = ii zici direct penis, nu se suparalaughingrolling on the floor
iepuras = laughingrolling on the floor
un om / o persoana, are un nume, special facut pentru a nu il "striga" : morcov, ceapa, soare, fluturas etclaughing
scuze ca ti-am raspuns, sunt fata, fetele sunt excluse din acest subiect happy

| ancutza_2191 a răspuns:

Puta = laughing mai bine ii spui pen! slaughingrolling on the floor
iepuras = laughingrolling on the floor
un om/o persoana are un nume, special pentru a nu il "striga" morcovel, ieduletz, ceapa, urs laughing

| TyTuS_4268 a răspuns:

Poi mie mi-ar placea :iubi, puii, iubirea meah...

| psyho a răspuns:

Stii tu.lucrurile astea se spun cand le simti.si spui ceea ce simti.nu asa ca trebuie neaparat... daca simti tu sa i spui iepuras.ii spui daca nu dc sa o faci? doar pentru a te preface?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti varza. Mai intai invata sa vorbesti limba romana("lu' gagiu meu"). Pariez ca nu ai mai mult de 18 ani, de fapt nici 10 ani nu cred ca ai dupa cum vorbesti...pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisi ce dilema ai!