| SunnyFlame a întrebat:

Intrebare pentru baieti.[dar si pentru fete] :de ce mereu baietii vor sa vb cu fetele la telefon? adica ce e asa de "special" cine ma lamureste si pe mine ii dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| SecretLover10 a răspuns:

Daca baiatului respectiv o iubeste pe fata f mult, simte nevoia sa fie langa ea sau cel putin sa vb cu ea.C-am asta e treaba cu baietii.E ca si cum ai pune 2 magneti de o parte si de alta, trebuie sa se atraga. Bye. funda?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Adica tie daca iti place de cineva nu-ti place si sa-l auzi? sau sa vorbiti la telefon cand nu va puteti vedea?

| IloveME a răspuns:

Asta depinde si de situatzii!
d obicei si fetele si baietii avem mai mult curaj sa sp lucruri, care fata-n fata niciodata nu am putea sp. poate asta sa fie secretul care il cautzi u! thinking ti-am mai sp, depinde de situatzii!