| MeRiLoXx a întrebat:

Intrebare pentru baieti: E acceptabila celulita in norme minime gen : http://assets.perfecte.ro/......_size2.jpg

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

Da! :-)
God, grant me the serenity to accept the things I cannot change, The courage to change the things I can, And the wisdom to know the difference.
Forma prescurtata de la Serenity Prayer.

In exemplul de fata, cineva trebuie sa ne accepte asa cum sintem, dupa ce ne-am straduit sa schimbam ce se poate schimba.

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Da.

| peperonies a răspuns:

Aia e departe de norme minime.

| MeRiLoXx explică (pentru peperonies):

N-am gasit o poza in care sa se vada, dar totusi sa fie putina laughing

| ALGator a răspuns:

Ce e aia norma minima, cum se masoara?
Corpul tau e intotdeauna acceptabil 100% pentru ca nu te poti muta in altul.
In acelasi timp, se va gasi intotdeauna cineva caruia sa nu-I placa. Cu sau fara celulita.
Daca poti sa te mentii la nivel "minim", stiu eu, prin alimentatie fara infometare si miscare suficienta (mersul pe jos si urcatul/coboritul treptelor sint pe gratis) atunci fine! Daca nu, aplici plan B si schimbi barbatul cu unul care mai vede si altceva in tine decit celule. Un pic de celulita e sexy :-)

| Maxnonymus a răspuns (pentru ALGator):

Nu te poti "muta" in alt corp dar poti face modificari corpului tauwinking p.s. nu ma refer la operatii.

| ALGator a răspuns (pentru Maxnonymus):

Da! :-)
God, grant me the serenity to accept the things I cannot change, The courage to change the things I can, And the wisdom to know the difference.
Forma prescurtata de la Serenity Prayer.

In exemplul de fata, cineva trebuie sa ne accepte asa cum sintem, dupa ce ne-am straduit sa schimbam ce se poate schimba.