| A4DrIAn a întrebat:

Intrebare pentru. baieti si fete.
Cum e pentru voi sa aveti iubit\a?

Răspuns Câştigător
| Anny1 a răspuns:

Buna am eu iubit cum sa fie super:X te simti chiar apreciata de cineva, respectata si nu in ultimu` rand iubita:X te simti ocrotita de orice si ai impresia ca nimeni nu va poate despartii(asta in cazul cand amnadoi se iubesc cu adevarat) e un sentiment chiar nemaipomenit de placut un sentiment care la unii trece la altii ramane dar asta depinde de persoana la persoana bine`inteles acum sper ca te-am ajutat astfel incat sa intelegi cum e sper sa dai si tu de o persoana care chiar te iubeste cum am dat eu mult noroc! Annahappy

4 răspunsuri:
| anonimatus a răspuns:

Nici eu nu am fost cu nimeni.m-au rugat multi baieti dar eu cred ca daca vrei sa spui ca ai iubit asta inseamna o dovada a dragostei pe care nu sunt dispusa sa i-o dau decat lui:Xdar nu stiu daca si el gandeste la felsad

| sltlp a răspuns:

Nu stiu ca n-am avut inca :pe, nu prea am noroc

| A4DrIAn explică:

Baieti si fete am pus o intrebare nu inseamna ca nu am avut iubita sau ca nu am iubitalaughing "Nu judecati cartea dupa coperta "
Oricum mersi pentru. raspunsuri mai ales tie Anna.
Funda din partea meahappy

| EndouMamoru a răspuns:

Dragi burlaci si burlaciterolling on the floorlaughingHahaha.Da e super eu am iubita.