| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a întrebat:

Intrebare pentru baieti voi cum ajungeti mai repede la orgasm cand va masturbati? si de cand o faceti?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| BlyeeetAK47 a răspuns:

De fiecare data cand simti ca vine, incerci sa te opresti, si sa blochezi sperma sa fie ejaculata (imediat ce simti senzatia in 2-3 secunde ai strans usor de penis)... repeta asa de 3-4 ori, si nu o sa mai rezisti, o sa urlii de placere prin casa laughing)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incerc sa vad cat mai multe clipuri asa e orgasmul mai puternic asa rapid nu prea simti ceva deosebit plus ca cand vei face sex vei ejacula rapid

| mihai69 a răspuns:

Ideea nu e să ajungi cât mai repede, ci să reziști cât mai mult cu senzația aceea plăcută de chiar înaintea acestuia. Orgasme nu poți avea prea multe într-o zi, ca să te grăbești ca prostu să termini.
De făcut, o fac de peste 40 de ani, așa că mă gândesc eu că am oarece experiență.

| Incredibil98407 a răspuns:

Pai sunt mai multe tehnici de masturbare. Incearca-le pe fiecare